Szczypta humoru pisanego późnym wieczorem. Serdecznie zapraszam.
RSS
czwartek, 01 marca 2007
[73] Bubel, Wiśniewski i dureń

Bry wieczór

Za miesiąc sejmowa komisja przygotuje zmiany 20 bubli prawnych. Po tym jak ujawniono ich ponad 400 posłowie byli wręcz zaskoczeni - dotychczas znali tylko Leszka Bubla...
* * *
Wiśniewski spodziewa się Wiśniewskiego juniora. Jeśli będzie chłopiec, nazwiemy go Falco - zapowiedział. Ciekawe jak będzie brzmiało zdrobnienie? Czyżby Falluś?
* * *
"Przepraszam Polaków za Durnia." napisał na Wirtualnej Polsce Lech Wałęsa. Panie prezydencie, przecież to nie Pana wina.

Życzę dużo sił na weekend ;)
niedziela, 18 lutego 2007
[72] Karaoke, Gruszka i McDomald's

I dalej :)

52-letnia Koreanka w ramach walentynkowego prezentu dla chorego męża śpiewała niemal bez przerwy przez 60 godzin. Kobieta powiedziała później, że celem jej występu nie było pobicie rekordu, lecz przede wszystkim pocieszenie ciężko chorego męża. Kiedy skończyła śpiewać mąż był wyraźnie pocieszony.
* * *
Trzej świadkowie w procesie Grzegorza Gruszki, oskarżonego o nocną ucieczkę autem po pijanemu przed policyjnym patrolem, potwierdzają, że markowanie picia alkoholu podczas imprez było dla byłego normą posła SLD. Ciekawe jak brzmiałyby zeznania gdyby prokuratura zapytała: czy prawdą jest, że nie chciał Pan wypić za zdrowie Millera?
* * *
Sześć osób, w tym dwoje dzieci, zostało rannych w wybuchu, do którego doszło w niedzielę w barze McDonald's w centrum Petersburga. Kurcze, kolejny dowód, że fast food może zabić...
Dziękuję za miłe komentarze - każdy lubi pochlebstwa... a ja już szczególnie. Dobranoc!
sobota, 13 stycznia 2007
[71] Playboy, Microsoft i metro

Cichy powrót...

Sierżant amerykańskich sił lotniczych, Michelle Manhart została odwołana ze służby po tym, jak nago pozowała do "Playboya". - To, co zrobiła Michelle Manhart nie odpowiada wysokim standardom, jakich oczekujemy od naszych żołnierzy - powiedział rzecznik bazy lotniczej Lackland. Panie rzeczniku, widziałem tego Playboya i według mnie standardy były naprawdę wysokie!
* * *
Firma iDefense Labs oferuje 50 tys. USD dla programistów, którzy odkryją luki w najnowszym oprogramowaniu Microsoftu - Windows Vista i Internet Explorer 7. Bill Gates skomentował to: To tam można znaleźć coś więcej niż luki?!
* * *
Mieszkaniec Charkowa ma zamiar pozwać do sądu miejscowe metro. Zarzuca mu uniemożliwienie popełnienia samobójstwa. Facet rzucił się pod koła, a maszynista zdążył wyhamować. Moim zdaniem może zaskarżyć metro do sądu o spóźnienie na przystanek... 
Dobranoc
niedziela, 25 czerwca 2006
[70] Beger, rok szkolny i Wiśniewski

70-ka w bólach rodzona :) 

Posłanka Samoobrony Renata Beger dostała na studiach swoją pierwszą dwóję. Feralnym przedmiotem okazała się "Dokumentacja urzędowa i prawna". Jednocześnie wykładowca przestrzegł Renatę, że jak będzie uczęszczać na zajęcia tak jak na posiedzenia Sejmu, to może być nieklasyfikowana.
* * *
Lider zespołu Ich Troje Michał Wiśniewski jest zirytowany krytycznymi komentarzami satyryka Stefana Friedmana, któy nazwał go zielonym gilem. Faktycznie, babol brzmi bardziej poważnie...
* * *
Nowy rok szkolny rozpocznie się w poniedziałek 4 września. Uczniowe mówią, że problem nie leży w dacie, tylko w samym pomyśle.
Upalnego tygodnia!
(tak po złości, hihi )
sobota, 13 maja 2006
[69] kolejka, TV4 i byczki

1 dzień w tygodniu :( 

Niedoszły samobójca, który zbyt późno skoczył pod pociąg kolejki podziemnej i przez boczną szybę wpadł do kabiny maszynisty, musi zapłacić odszkodowanie w wysokości 2,1 tys. euro. Na szczęście jego adwokat oddalił zarzuty o usiłowanie porwania kolejki...
* * *
Nowy talk-show "Cała prawda" w najbliższym czasie zajmie się tematami: Jak wygląda seks po siedemdziesiątce i czy geje mają pełne prawo do życia w Polsce? Szczerze podziwiam optymistów z TV4. Geje i sex seniorów jako konkurencja dla Mistrzostw Świata w Piłce nożnej.
* * *
Rolnik spod Gorzowa poskarżył się wójtowi, że jego krowy zostały "zgwałcone". Głównymi podejrzanymi jest stado byków z pobliskiej hodowli. Właściciel byków już zaznaczył, że chce 50% z ewentualnego becikowego.
Przepraszam, ale obecnie nie jestem w stanie kontyuować regularnie tego bloga. Dziękuję wszystkim którzy mnie wspierali, a zwłaszcza dwóm wiernym czyteliczkom ;).
Od tej pory wpisy będą pojawiały się raz na tydzień... jak Bóg da...
niedziela, 07 maja 2006
[68] PKP, komórki i radio

07-05-2006


Od dzisiaj update w czwartek i niedzielę.

We wtorek rano między Poznaniem a Grodziskiem Wlkp. w pociągu urodził się chłopczyk.PKP zapewnia, ż dziecko "będzie szczególnym pasażerem". Co oznacza, że chłopczyk dostanie karę za jazdę bez biletu, a mama mandat za zniszczenie mienia PKP.
* * *
Emitowane przez komórki promieniowanie elektromagnetyczne zaburza naszą zdolność do podejmowania szybkich decyzji. W nawiązaniu - Bronisław Komorowski w 2005 roku wydał na rozmowy ponad 40 tys. zł.
* * *
123 godziny spędził przed mikrofonem prezenter radia Bbsi z Alessandrii na północy Włoch, bijąc tym samym rekord świata. Najczęściej na antenie rozmawiał z własną żoną, która pytała się kiedy wróci do domu?...
Pozdrawiam
piątek, 28 kwietnia 2006
[67] Loteria, Britney i Brytyjki

28-04-2006


Następny update - 4 maja.

Pewna walijska nauczycielka w jednym tygodniu aż trzy razy wygrała na loterii, wzbogacając się tym samym o prawie 2,5 mln funtów. Szczęściara dostała już propozycję pracy w polskim Ministerstwie Finansów - niestety, odmówiła.
* * *
Piosenkarka Britney Spears oczekuje drugiego dziecka. Będzie to wspaniała reklama dla jej najnowszego remixu: "Ooops, I did it again".
* * *
Przeciętna Brytyjka wychodzi z domu mając na sobie ubrania i dodatki za prawie 680 funtów. Patrząc na Brytyjki można się zastanawiać czy nie chodzi tu czasem o jednostkę wagi...
Przepraszam za opóźnienie z notatką.
niedziela, 23 kwietnia 2006
[66] Chory, dziki i TK

24-04-2006


Prawie zdrowy...

Policja ze Złotoryi poszukuje uciekiniera z zakładu poprawczego w Jerzmanicach Zdroju. W pokoju chorego znaleziono kasety z obradami Sejmu i pożegnalny napis: "Chcę do swoich!"
* * *
W Trójmieście zdarzało się, że dziki napastowały ludzi wychodzących z zakupami z supermarketu. Rzecznik trójmiejskiej policji obiecał sprawdzić zcy dziki miały pozwolenie na broń.
* * *
Prezes Trybunału Konstytucyjnego powiedział: podważanie autorytetu Trybunału to psucie państwa. Spytany o komentarz Jarosław Kaczyński powiedział: "Ten ch.. powidział, że co?".
Bye.
środa, 19 kwietnia 2006
[65] Elton John, Pasja i goryl

19-04-2006


Wilkomen.

Sprzedaż tysięcy sztuk odzieży należącej do brytyjskiej gwiazdy muzyki pop Eltona Johna i jego życiowego partnera Davida Furnisha przyniosła 571 tysięcy euro. Prawdopodobnie przychód byłby większy, gdyby było wiadomo które rzeczy są męskie, a które damskie.
* * *
W święta Polacy chętniej oglądali "M jak miłość" niż "Pasję" Mela Gibsona. To prawdziwy szok dla polskich księży... nikt nie oglądał telewizji Trwam?
* * *
We Włoszech w ogrodzie zoologicznym pewien zwiedzający stracił ząb, bo jego "żarty" nie znalazły uznania w oczach goryla i wyprowadził prawy prosty. Dobra wiadomość jest taka, że gorylem zainteresował się Don King i już zakontraktował kilka walk.
Miłego dnia :)
niedziela, 16 kwietnia 2006
[64] Staruszka, mundial i staruszkowie

16-04-2006


Wesołego Alleluja!

W Kalifornii 82-latka dostała mandat na 140 dolarów za to, że idąc o lasce po pasach nie zdążyła dotrzeć na drugą stronę ulicy przed zapaleniem się czerwonego światła. Staruszka zapowiedziała, że pójdzie z tym do sądu. Policjant, który wystawił mandat jest spokojny, bo twierdzi, że ukarana dotrze tam na gwiazdkę... 2008.
* * *
W Niemczech ruszyła produkcja kiełbas w kształcie... piłkarskich butów. Na rynek wyroby trafią równolegle z rozpoczęciem tegorocznego Mundialu. Pytanie brzmi: w jakim kształcie zrobią kiełbasy na Berlińską paradę równości?
* * *
W Białymstoku o politykę pobiła się czwórka starszych panów. Średnia wieku uczestników bójki - to 80 lat. Obecnie policjanci mają problem ze zbieraniem zeznań, ponieważ żaden ze staruszków nie pamięta o które wybory się pobili.
I mokrego Dyngusa!
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8